Dzień Pszczoły

Dzień Pszczoły 🐝 Dnia 20 maja świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pszczoły - był to dzień pełen ciekawych odkryć, twórczej zabawy i słodkich niespodzianek. Tego dnia dzieci w gr. Żabki przyszły ubrane na żółto, dzięki czemu od rana w sali panowała prawdziwie "pszczela"atmosfera 😊 Maluchy z dużym zainteresowaniem poznawały świat pszczół. Jednak największą atrakcją były zabawy przy stoliku sensorycznym! Dzieciom z gr. Słoneczka i gr. Biedronki spodobało się robienie pieczątek w kształcie plastrów miodu oraz wspólna pogadanka na temat życia pszczółek. Był to dzień pełen uśmiechu, kreatywności i nauki przez zabawę.