Dzień Pszczoły 🐝
Dnia 20 maja świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pszczoły - był to dzień pełen ciekawych odkryć, twórczej zabawy i słodkich niespodzianek. Tego dnia dzieci w gr. Żabki przyszły ubrane na żółto, dzięki czemu od rana w sali panowała prawdziwie "pszczela"atmosfera 😊
Maluchy z dużym zainteresowaniem poznawały świat pszczół.
Jednak największą atrakcją były zabawy przy stoliku sensorycznym!
Dzieciom z gr. Słoneczka i gr. Biedronki spodobało się robienie pieczątek w kształcie plastrów miodu oraz wspólna pogadanka na temat życia pszczółek.
Był to dzień pełen uśmiechu, kreatywności i nauki przez zabawę.