Dnia 22 maja 2026 r. na grupie ,,Biedronki '’ odbył się uroczysty Dzień Mamy. Tego dnia do dzieci na grupę przyszły ich mamy by wspólnie spędzić czas. Podczas spotkania dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały ramki ze zdjęciem (dziecko i mama). Powstały piękne prace pełne kolorów, serduszek ❤️ i dziecięcej radości. Oprócz tego, dzieci wykonały duże serce wyklejone kulkami z kolorowej bibuły, powiedziały wierszyk, zaśpiewały sto lat i wręczyły swoim mamom różyczkę🌹 To był dzień pełen uśmiechu, ciepła i dziecięcej miłości. Wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, radości, cierpliwości i wielu pięknych chwil spędzonych ze swoimi pociechami😊💐🌷