Dzień Mamy w grupie „Bierdronki”

Dnia 22 maja 2026 r. na grupie ,,Biedronki '’ odbył się uroczysty Dzień Mamy. Tego dnia do dzieci na grupę przyszły ich mamy by wspólnie spędzić czas. Podczas spotkania dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały ramki ze zdjęciem (dziecko i mama). Powstały piękne prace pełne kolorów, serduszek ❤️ i dziecięcej radości. Oprócz tego, dzieci wykonały duże serce wyklejone kulkami z kolorowej bibuły, powiedziały wierszyk, zaśpiewały sto lat i wręczyły swoim mamom różyczkę🌹 To był dzień pełen uśmiechu, ciepła i dziecięcej miłości. Wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, radości, cierpliwości i wielu pięknych chwil spędzonych ze swoimi pociechami😊💐🌷