Za nami wyjątkowy festyn, podczas którego świętowaliśmy ten najpiękniejszy dzień w roku razem z naszymi żłobkowiczami i ich Rodzicami!
Wspólnie odkrywaliśmy świat przez zabawy wodne oraz sensoryczne, zmienialiśmy się w kolorowe postacie dzięki malowaniu twarzy i tatuażom, a także braliśmy udział w konkursach i zabawach. Nie zabrakło też skocznej muzyki i pysznego, słodkiego poczęstunku, który dodał nam wszystkim sił do tańca! 💃🍰
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, zaangażowanie i każdą chwilę spędzoną razem 😊